Spokojení zákazníci, kteří využívají iWeb CMS

Na této stránce najdete firmy, které používají iWeb CMS pro své webové stránky a nebo firemní intranetové aplikace. Neváhejte se jich zeptat, na kvalitu a jednoduchost ovládání systému.

EKO SERVIS Facility

Právě jsme dokončili novou WWW prezentaci pro společnost EKO SERVIS Facility, která se zabývá stavební činností, opravou komunikací a Security službami. Jsme velmi rádi, že tato společnost využila našich služeb a součástí dodávky jsme implementovali i systém pro správu objednávek a fakturaci. 

Tuto prezentaci také jako svou první pohání vylepšený a "ostajlovaný" iWeb Creator 2.1, umožňující lepší správu i na mobilních zařízeních.

Web: www.ekoservis-facility.cz

FW2S

FW2S

Společnost FW2S a.s. je kvalitním partnerem v oblasti dodávek vyhrazených požárně bezpečnostních zařízení. 

Pro tuto společnost jsme kompletně zrealizovali zcela novou webovou prezentaci s doplněním obsáhlejších informací pro snadnější orientaci budoucích zákazníků. Při tvorbě nové prezentace se ukázal velmi proaktivní přístup vedení společnosti a díky tomu jsme byli schopni zrealizovat tuto prezentaci ve velmi krátkém čase.

Web: www.fw2s.cz

Fit-Sport.cz

Připravili jsme novou prezentaci Pardubického Sport Centra Fit - Sport v Polabinách. Jsme velmi rádi, že jsme mohli navázat na minulou spolupráci a po téměř 10-ti letech jsme opět rozšířili stávající prezentaci. Nyní mohou zákazníci Fit Centra sledovat termín svých oblíbených aktivit a snadno kontaktovat své trenéry pro rezervace účasti na svých lekcích. 

Web: www.fit-sport.cz

Reflexní terapie a masáže

Reflexní terapie a masáže

Ve spolupráci s majitelkou Relaxačního studia LEA v Liberci jsme připravili novou webovou prezentaci. Relaxační studio LEA nabízí řadu relaxačních masáží a reflexní terapie. Našim cílem bylo oživita zjednodušit stávající prezentaci tototo příjemného relaxačního studia.

Web: www.reflexniterapie-masaze.cz

Skvělý dárek

Skvělý dárek - PartyLite

Jednoduchý, ale krásný. Tak by se dal shrnout nový web věnovaný voňavým svíčkám PartyLite. Legrační vždy je, když přijde klient, který si stěžuje, že již příliš dlouho čeká na svůj web - třeba několik měsíců. Ještě legračnější pak je vidět, jak překvapen bývá, když po uzavření spolupráce s námi, jsou jeho webové stránky do týdne on-line a navíc v kvalitě, kterou v segmentu malých webů, nedokážou všichni dodržet.

Odkaz: www.skvely-darek.eu

Genex VS, s.r.o. - dodavatel domácích potřeb, skla a porcelánu

Webová prezentace Genex VS, s.r.o.

Firma Genex VS, s.r.o. je našim dlouholetým partnerem a také spokojeným zákazníkem. S touto společností jsme v průběhu let realizovali několik webových prezentací. Firma se drží zásady, že internetové stránky se musí obměnit tak, aby byly pružné, reagovaly na postupný vývoj a pomáhaly udržovat dobrý vztah se zákazníky. Kvalitní webová prezentace je vždy dobrou vizitkou společnosti i jednotlivce, nabízející své produkty a služby.

Společnost GenexVS je také průkopníkem a prvním uživatelem B2B systému Genexis a nabízí tak svým zákazníkům nejmodernější přístup k on-line objednávání ve vztahu B2B. Neváhejte a zjistěte, jak může tato aplikace pomoci i Vaším zákazníkům. 

Service-Solution s.r.o.

Aplikace pro Service-Solution

Service-Solution s.r.o. strojařská společnost, která vyrábí zakázkové součástky pro společnosti v odvětví automobilového a leteckého průmyslu. Pro tuto společnost jsme nerealizovali internetové stránky, ale systém pro správu zakázek ve společnosti. iWeb CMS je díky své flexibilitě a snadné rozšiřitelnosti a modulovatelnosti tou správnou volbou i pro takovéto záležitosti.

Potřebujete také spravovat zakázky ve vaší firmě a už vás nebaví vše vést pouze v papírové formě a nebo v excelu? Pořiďte si iWeb CMS a vytvoříme vám zakázkový systém přesně dle vašich představ.

C A R - T O U R spol. s r.o.

Internetové stránky společnosti Car Tour

Pro dopravní a společnost C A R - T O U R spol. s r.o. jsme realizovali zcela novou webovou prezentaci. Společnost se po několika letech rozhodla pro změnu dodavatele služeb a navázali jsme tak výbornou spolupráci. Součástí prezentace jsou také speciální moduly s vnitřními firemními informacemi a systémem pro správu jízd jednotlivých řidičů a nástroje pro jejich včasnou informovanost.

Web: www.car-tour.cz

ELFRA s.r.o.

ELFRA výrobní aplikace

Společnost ELFRA s.r.o. se zabývá výrobou kabelů, elektronických sestav a osazováním plošných desek. Pro firmu jsme nerealizovali internetovou prezentaci, nýbrž vnitropodnikový systém, který umožňuje snadnou orientaci v právě probíhající výrobě.

Vytvořili jsme jednoduchý modul v systému iWeb, který umožní import dat z firemní databáze a zobrazuje je na velké televizi umístěné ve výrobní hale. Se společností jsme posunuli hranice aplikace iWeb CMS ještě dále, protože celá výrobní část aplikace je obsluhována bezdrátovým scannerem čárových kódů. Společnost se nechala slyšet, že aplikace usnadní práci vedoucím pracovníkům ve výrobě a šetří až neuvěřitelné množství času. Se společností se v současné době těšíme na další spolupráci a rozšíření aplikace do jiných částí společnosti vč. možného nasazení i v domácím prostředí mateřské firmy v Německu.

Aaran Church

Aaran Church

Aaran Church je uznávaný novozélandský doktor čínské medicíny a alternativní terapeut, který pomáhá mnohým lidem v hospicích a klinikách, kam dochází lidé s vedlejšími příznaky způsobené léčbou rakoviny. Dále nabízí jiné alternativní terapie, které pomáhají eliminovat fyzickou, či emocionální bolest.

Bylo nám velkým potěšením, spolupracovat s ním na tvorbě nové webové prezentace, která by lépe propagovala jeho služby a umožňovala potřebným v okolí Aucklandu, nalézt odbornou pomoc od svých vážných i méně vážných problémů. 

Web: www.aaranchurch.com

Salon Ma Belle

Salon Ma Belle Rohovládova Bělá u Pardubic

Pro nový kosmetický salon Ma Belle v Rohovládově bělé jsme připravili jednoduché internetové stránky, které dokazují, že i menší (nebo začínající) zákazníci, mají u nás otevřené dveře. Stránky dokazují flexibilitu systému iWeb, který se snadno přizpůsobí všem od komplexních prezentací o desítkách stránek i těm, kteří potřebují udělat jen poctivou vizitku na internetu. 

Web: www.salon-mabelle.cz

Stránky v této sekci