Často kladené otázky

Na této stránce naleznete odpovědi na často kladené otázky týkající se B2B aplikace Genexis

Je aplikace Genexis vhodná pro každou firmu?

Věříme, že aplikace Genexis bude aspirovat na univerzální použitelnost v každé firmě a každém prostředí. Nicméně, abyste si byli jisti, že bude vyhovovat právě vám, vyzkoušejte si ji. Použijte pravý registrační formulář na stránce O aplikaci a po odeslání formuláře vám zašleme přihlašovací údaje do demo verze aplikace Genexis.

Je aplikace dodávána v tzv. Krabicové verzi?

Není. Aplikace Genexis vyžaduje primární nastavení, doprogramování požadovaných funkcí a variant pro každou individuální instalaci. 

Jak dlouho trvá rozběhnutí aplikace?

Vě většině případů připadá na primární spuštění aplikace a její nastavení doba cca 14 dní od, ve kterých vaše i naše firma společně synchronizuje činnost týkající se spuštění aplikace.

Jak rychle je možné aplikaci rozšířit o nový modul, který požaduji?

Pokud pro vaší verzi aplikace vytváříme nějaký specifický modul, většinou je díky snadnosti tvorby dostupných modulů, vše otázkou pár hodin, či dnů. Pokud je to jen trochu možné, snažíme se naším zákazníkům vyjít vstříc.

Co znamená termín: Sdílená cena nových modulů?

Termín Sdílená cena nových modulů je způsob, jak zefektivnit práci a snížit náklady pro vývoj jednotlivých modulů. Tzn.: pokud vaše firma požaduje nějaký konkrétní modul, který v aplikaci zatím není, spočítáme náročnost jeho výroby a naši ostatní zákazníci jsou o přípravě takového modulu informováni. Pokud i někdo z ostatních zákazníků má o takovýto modul zájem, můžeme snížit cenu vývoje tím, že ji podělíme o počet zákazníků, kteří o rozšíření mají zájem. Díky tomu můžete někdy značně ušetřit.

Kolik produktů aplikace bezpečně zvládne?

Aplikace Genexis sídlí na velmi předimenzovaném a bezpečném serveru o velmi stabilním výkonu. Pokud nabízíte produkty v řádech desítek a nebo tisíců, je úplně jedno. Limity aplikace zatím nejsou nijak stanoveny. Naši zákazníci nabízí v aplikaci vždy několik tisíc položek (produktů).

Vystavuje aplikace Genexis také faktury našim zákazníkům?

Aplikace Genexis je primárně zaměřena na prodej vašeho zboží. Jejím úkolem není, vytvářet jakékoli faktury, či doklady. Toto bývá většinou úkolem vašeho ekonomického (skladového) systému. Pokud by však byla taková funkcionalita vyžadována, můžeme aplikaci "naučit" vytvářet pro vaše zákazníky, třeba i "pozvánky na rande". :)

Pro jaký ekonomický (skladový) software je aplikace Genexis připravena?

Aplikace Genexis je v současné verzi připravena pro aplikaci Helios (Red). Připravujeme nastavení aplikace pro software Stereo. Další ekonomické a skladové systémy však přibývají právě s verzemi aplikace Genexis pro jednotlivé zákazníky. I když si aplikace Genexis s vaším SW zatím nerozumí, díky unikátnímu způsobu tvorby aplikace, bývá většinou nastavení poměrně jednoduché. Pokud je váš ekonomický (skladový) software schopen vytvářet exportní soubory (v XML), pošlete nám svá data a my Genexis s vaším SW seznámíme a naučíme mluvit stejným jazykem.