Moduly aplikace Genexis

Aplikace Genexis je tzv. modulární systém. To znamená, že aniž bychom museli předělávat celou aplikaci, snadno můžeme doprogramovat a přidat nové funkce a možnosti a přizpůsobit tak aplikaci vám a nebo požadavkům vašich zákazníků

Modul obchod

Genexis - Modul obchod

Modul obchod je základním modulem, který umožňuje zákazníkům procházet kategorie produktů a přidávat tak zboží do své objednávky. Tento modul je v současnosti hlavním objednávkovým modulem. Všechny produkty jsou zobrazeny v přehledné tabulce a navigace mezi produkty a jejich objednávání je možné i klávesnicí. (Umožníme tak uživatelům zvyklým na minulé aplikace, aby se byli schopni pohybovat mezi produkty stejným způsobem.)

Modul aktuální objednávka

Genexis - aktuální objednávka

Genexis umožňuje uživatelům udržovat otevřenou objednávku po několik dní. Pokud například potřebují postupně přidávat položky k objednávce, mohou objednávku odeslat až po přidání poslední položky. Mohou si tak snadno počkat na nově naskladněné zboží, či v případě změny požadavku upravit počty kusů zboží a nebo je kompletně odstranit. Obchodní zástupci mají jednoduchým způsobem přístup k objednávkám svých přiřazených zákazníků a mohou tak jejich objednávku také upravit a dokonce za zákazníka i odeslat.

Modul zákazníci

Genexis - Modul zákazníci

Modul zákazníci umožňuje jednoduchou správu uživatelů a nastavování jejich parametrů. Zákazníci bývají většinou importováni z ekonomického (skladového) software společnosti. Pokud tomu tak není, je možné k aplikaci Genexis také připojit modul Registrace a v něm umožnit 1) zákazníkům provést registraci 2) správci systému jejich zařazení, nastavení slev, apod.

Modul skupiny produktů

Genexis - Modul skupiny dodavatelů

Modul skupiny produktů umožňuje zákazníkům filtrovat zboží dle jednotlivých dodavatelů. V administrátorské verzi je možno, vytvořit jednotlivé skupiny a zákazníci potom mají tyto skupiny k dispozici k nahlédnutí a také přímému výběru zboží dodavatele dle zadaných skupin.

Modul jezdící text

Genexis - Modul jezdící text

Potřebujete své zákazníky rychle upozornit na nějakou akci, kterou právě připravujete? Můžete použít jednoduchý modul Jezdící text, který umožní okamžité upozornění vašich zákazníků na to, co je pro vás důležité.

Modul tvorba nabídek

Genexis - Modul tvorba nabídek

Potřebujete rychle vytvořit nabídku pro vaše zákazníky. Potřebujete rychle připravit a vytisknout produkty do připravované akce? K tomu je určen právě modul tvorba nabídek. Připraví čistou HTML stránku z vašich vybraných produktů a vy ji můžete posléze vytisknout a nebo např.: poslat svým zákazníkům emailem.

Modul objednávky

Genexis - Modul objednávky

Samozřejmě, že každá objednávka, která byla realizována přes aplikaci Genexis bývá odeslána emailem. Nicméně modul objednávky umožní provozovateli aplikace stažení jednotlivých objednávek ve formátu XML a jejich následný import do vlastního skladového (ekonomického) systému.

Modul správa kategorií

Genexis - Modul správa kategorií

Pro přehlednost a snadnou orientaci řadíme produkty do jednotlivých kategorií. Modul správa kategorií nám umožní vytvářet a spravovat jednotlivé kategorie, do kterých budou posléze importovány produkty. V kategoriích je možné zanořovat.

Moduly import dat a obrázků

Genexis - import dat a obrázky

Aplikace umožní jednoduchým způsobem importovat data z vašeho ekonomického (skladového) systému a umožní vám také k jednotlivým produktům přiřadit jejich obrázky. Při importu se obrázky automaticky převádějí na požadovanou velikost dle potřeby s ohledem na snížení přenášeného objemu dat.

Napište Váš dotaz nebo zprávu

Opište následující kód: 9fcc1

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné!

Stránky v této sekci

Vyzkoušejte si Genexis

Umožníme vám přístup do ukázkové verze